Exceptional 2-Bedroom Flat In Leicester Square!

  • 70 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Exceptional 2-Bedroom Flat In Leicester Square! Λονδίνο απέχει περίπου 2 χλμ. από την Πινακοθήκη Tate Modern και 19 λεπτά με τα πόδια από το Γκριν Παρκ.

Το διαμέρισμα απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από την Εθνική Πινακοθήκη Λονδίνου. Το Μάτι του Λονδίνου απέχει περίπου 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Το Exceptional 2-Bedroom Flat In Leicester Square! βρίσκεται κοντά στον σταθμό του μετρό Leicester Square που είναι σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Exceptional 2-Bedroom Flat In Leicester Square! Λονδίνο
Covent Garden Residence
Τιμή μόνο για κινητά

Covent Garden Residence

314 μ από το κατάλυμα
USD 317 USD 285
ανά νύχτα
Soho Luxury
Τιμή μόνο για κινητά

Soho Luxury

8.5
Έξοχο 19 σχόλια
354 μ από το κατάλυμα
Stylish 1-Bedroom Apartment In The Heart Of Soho! No Lift 9Wd
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish 1-Bedroom Apartment In The Heart Of Soho! No Lift 9Wd

6.7
Ευχάριστο 3 σχόλια
394 μ από το κατάλυμα
USD 361 USD 325
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Charing Cross Station
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Exceptional 2-Bedroom Flat In Leicester Square!;
      Το Exceptional 2-Bedroom Flat In Leicester Square! βρίσκεται κοντά σε Πλατεία Τραφάλγκαρ.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Exceptional 2-Bedroom Flat In Leicester Square!;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Exceptional 2-Bedroom Flat In Leicester Square! περιλαμβάνουν Σαιντ Τζέιμς Παρκ, που απέχει 15 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Exceptional 2-Bedroom Flat In Leicester Square!;
      Η τιμή κράτησης στο το Exceptional 2-Bedroom Flat In Leicester Square! θα είναι 837£.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Bella Italia και Angus Steakhouse και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Charing Cross Station
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Exceptional 2-Bedroom Flat In Leicester Square! Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο